Planet Travel - Туристичка агенција

Сместување во Грција

Туристичка агенција во Македонија

Планет ТравелПланет Травел

Бул. Партизански Одреди бр.5, 1000 Скопје

+389 (0)2 3239 780
 

Vila Hristos-Siviri


 Вила ХРИСТОС се наоѓа во центарот на Сивири, на најатрактивна локација, непосредно пред плажата. Располага со двокреветни соби и четворокреветни апартмани, ориентирани кон југозапад, и од терасите ќе уживате во прекрасното зајдисонце. Сите студија и апартмани се опремени со кујна, опремена со основен прибор за јадење, купатило ТВ и клима чие користење е бесплатно. Промената на постелнината е еднаш во текот на престојот. Вилата има WI-FI. 

Координати : 40.036814, 23.359995

 

ТЕРМИН ОД:

НОЌИ

1/2 Студио

(поглед море)

 

1/4

Апартман (поглед море)

19.06

7

230

 

290

26.06

7

250

 

330

03.07

7

270

 

360

10.07

7

300

 

380

17.07

7

300

 

380

24.07

7

300

 

380

31.07

7

300

 

380

07.08

7

300

 

380

14.08

7

280

 

360

21.08

7

240

 

330

28.08

7

210

 

290

04.09

7

160

 

220

11.09

7

80

 

160

18 .09

7

70

 

80

 

 

 

НАПОМЕНА:   

- Цените се однесуваат за наем на апартман за 7 ноќевања. 

-Во собите е дозволено сместување на лица согласно со бројот на легла, т.е исклучиво на лицата кои се наведени во ваучерот издаден од агенцијата.

-Агенцијата не превзема одговорност за квалитетот на интернет конекцијата во капацитетите.

-Туристичка такса е 0.5 еур на ден по апартман и се плаќа на лице место.

- Сместувањето во собите е после 14 часот локално време, а напуштањето на собите е до 09:00 часот локално време.

За уплатени два аранжмана 7+7 ноќевања одобруваме вкупен попуст од 5%.

- Плаќањето се врши во денарска противредност по курс 62,00 мкд.

 

- Цената само за превоз: Скопје-Халкидики-Скопје изнесува:

  35 € возрасни

  25 € деца од 2 - 12 години

  БЕСПЛАТНО за деца до 2 години (не користи седиште)

 

 

Цена од : 14,260,00 ден.

Резервирај