Planet Travel - Туристичка агенција

Сместување во Грција

Туристичка агенција во Македонија

Планет ТравелПланет Травел

Бул. Партизански Одреди бр.5, 1000 Скопје

+389 (0)2 3239 780
 

Велигден-Сандански

 ЦЕНОВНИК ВО ПДФ-КЛИКНИ ЗА ПОВЕЌЕ

Хотел СВЕТИ НИКОЛА 3* – Сандански
Велигден 2020
 
Цените се валидни за период на престој 17.04-20.04.2020
ПАКЕТ 4 НОЌЕВАЊА
2 возрасни
2 возрасни + 1 дете 4-11.99 год.
3 возрасни
Двокреветна соба стандард
205€
248€
/
Двокреветна соба делукс
247€
302€
/
Студио
410€
420€
425€
Деца до 3.99 год. – бесплатно
 
ПАКЕТ 3 НОЌЕВАЊА
2 возрасни
2 возрасни + 1 дете 4-11.99 год.
3 возрасни
Двокреветна соба стандард
170€
205€
/
Двокреветна соба делукс
202€
246€
/
Студио
323€
334€
339€
Деца до 3.99 год. – бесплатно
 
ПАКЕТ 2 НОЌЕВАЊА
2 возрасни
2 возрасни + 1 дете 4-11.99 год.
3 возрасни
Двокреветна соба стандард
129€
156€
/
Двокреветна соба делукс
149€
189€
/
Студио
156€
248€
253€
Деца до 3.99 год. – бесплатно
 
Цените се по СОБА и вклучуваат :
–  2 / 3 / 4 ноќевања со појадок на шведска маса
–  Празничен Велигденски ручек на 19.04.2020
–  Користење на СПА Центар – внатрешен базен со минерална вода, надворешен базен со термална вода тип џакузи, сауна, римска бања, солена соба, фитнес
–  Интернет, паркинг
 
Доплата за туристичка такса – 1€ по лице на ден
 
 
 
 
 
 
 
ИНТЕР ХОТЕЛ САНДАНСКИ 4*
ВЕЛИГДЕН 2020
 
Цени валидни за период на престој од 17.04-20.04.2020
Тип на сместување
3 ноќевања со појадок
3 полупансиони
4 ноќевања со појадок
4 полупансиони
Двокреветна соба – делукс (2+1)
/
393€
417€
493€
Двокреветна соба – супериор (2+1)
/
450€
493€
567€
Студио стандард (2+2)
/
519€
586€
655€
Апартман стандард (2+2)
/
573€
657€
723€
Дополнителни услови
Деца до 3.99 год.
Бесплатно
Дете од 4-11.99 год. на доп.легло во соба
/
73€
69€
94€
Дете од 4-11.99 год. на доп.легло во студио/апп
/
30€
12€
36€
Дете од 12-15.99 год. на доп.легло во соба/студио/апп
/
149€
145€
186€
Возрасен на доп.легло во студио/апп
/
149€
145€
186€
 

 

Цените се изразени во евра а уплата се врши во денари (1еур=62мкд).

Цена од : 64.50 €

Резервирај