Planet Travel - Туристичка агенција

Сместување во Грција

Туристичка агенција во Македонија

Планет ТравелПланет Травел

Бул. Партизански Одреди бр.5, 1000 Скопје

+389 (0)2 3239 780
 

Vila Magda-Pefkohori

Вила Магда 2 е сместена на шеталиштето во централниот дел на Пефкохори, во третиот ред на куќи од морето на околу 40 метри од плажа. Вилата располага со четворокреветни апартмани – дуплекси. Секој апартман има претсобје од кое се влегува во две одвоени спални соби со по два кревети, секоја соба има кујна која е целосно опремена и wc, телевизор, клима и своја тераса, (апартманите се околу 40 м2 + тераса). Во близина на вилата има маркет, пекара, месара, продавници за овошје и зеленчук, ресторани пицерии и сл.

 – 10% ПОПУСТ за целосна уплата до 01.02.2020
– 5% ПОПУСТ за целосна уплата до 15.03.2020

 

 

 
ТЕРМИН ОД: НОЌИ MAGDA 2 – 1/4  DUPLEX
16.05 7* промо 59
23.06 7* промо 79
30.05 7* 109
06.06 7* 139
13.06 7* 159
20.06 7* 179
27.06 7* 199
04.07 7 430
11.07 7 470
18.07 7 470
25.07 7 470
01.08 7 470
08.08 7 470
15.08 7 430
22.08 7 390
29.08 7* 169
05.09 7* 149
12.09 7* промо 99
19.09 7* промо 79
 

 

 

 

 

 

НАПОМЕНА:
– Цените со * се однесуваат за пакет аранжман по лице за 7 ноќевања со вклучен превоз.
– За патување со сопствен превоз, цената се намалува за 10 евра;
– Цените без * се однесуваат за наем на апартман за 7 ноќевања.
– Во апартман, за термините со *, две лица плаќаат полн износ а третото и четвртото лицe се сместуваат БЕСПЛАТНО, и плаќаат само за превоз.
– Сместувањето во собите е после 14:00 часот локално време, а напуштањето на собите е до 09:00 часот локално време.
– За уплатени два аранжмана 7+7 ноќевања одобруваме вкупен попуст од 5%.
– Туристичка такса е 0.5 еур на ден по апартман и се плаќа на лице место.
– Плаќањето се врши во денарска противредност по курс 1 eur = 62,00 мкд.
Цената само за превоз: Скопје-Халкидики-Скопје изнесува:
35 € возрасни
25 € деца од 2 – 12 години
БЕСПЛАТНО за деца до 2 години (не користи седиште)

Цена од : 59.00 €

Резервирај