Planet Travel - Туристичка агенција

Сместување во Грција

Туристичка агенција во Македонија

Планет ТравелПланет Травел

Бул. Партизански Одреди бр.5, 1000 Скопје

+389 (0)2 3239 780
 

Vila Lina-Metamorfossis

Ценовник во ПДФ -кликни за повеќе

Метаморфозис е место целосно опкружено со густа иглолисна шума, која заедно со морето претставува вистинска воздушна бања. Главната декорација е централниот паркот, а плажата е песочна и километарска. Во гратчето има десетина таверни и ресторани, неколку добро снабдени супермаркети и продавници, рибен пазар,пекарница, агенција за изнајмување на автомобили и сл.

 

Вила ЛИНА се наоѓа во центарот на местото, на 50 м. од песочната плажа. Располага со студија и апартмани, со големи тераси, од кои поголемиот дел имаат директен и страничен поглед кон морето и прекасниот парк. Комплетно е реновирана, 

 

ТЕРМИН ОД:

НОЌИ

1/3 студио

1/4 студио

1/4 апартман (град)

1/4 апартман (море)

16.05

7* промо

59

59

69

69

23.05

7* промо

69

69

79

89

30.05

7*

99

109

129

139

06.06

7*

109

129

149

159

13.06

7*

129

149

169

179

20.06

7*

149

169

189

199

27.06

7

330

340

390

410

04.07

7

350

370

420

440

11.07

7

350

390

440

470

18.07

7

360

390

440

470

25.07

7

360

390

440

470

01.08

7

360

390

440

470

08.08

7

360

390

440

470

16.08

7

340

360

390

440

22.08

7*

159

179

189

199

29.08

7*

129

149

169

179

05.09

7*

109

129

139

149

12.09

7*

79

89

99

119

19.09

7* промо

69

69

89

89

Цена од : 59.00 €

Резервирај