Planet Travel - Туристичка агенција

Сместување во Грција

Туристичка агенција во Македонија

Планет ТравелПланет Травел

Бул. Партизански Одреди бр.5, 1000 Скопје

+389 (0)2 3239 780
 

Riverside-Bansko

ПОПУСТ ЗА РАНИ РЕЗЕРВАЦИИ
(за пристигнувања од 06.01.2020)
- 15% попуст за резервации направени до 31.10.2019
- 10% попуст за резервации направени до 30.11.2019
Бонуси: 7=6, 9=8 за период на престој  од 06.01 и 5=4 за период на престој  од 10.03.2020
**Попустот за рани резервации  НЕ се комбинира со БОНУСИТЕ !!!
RIVERSIDE 4* 
 
ПОЛУПАНСИОН
 
06.01-19.01
25.02-09.03
 
20.01-24.02
22.12-26.12
02.01-05.01
27.12-01.01
02.12-21.12
10.03-12.04
По лице во двокреветна  Economy соба 29,70 €
33 €
37,40 €
57,20 €
28,60 
По лице во двокреветна Standard соба 33 € 36,30 € 40,70 € 60,50 € 30,80 
По лице во Family соба 35,20 € 38,50 € 41,80 € 64,90 € 33 €
По лице во Maisonette
35,20 €
38,50 € 41,80 € 64,90 € 33 €
Во цената е вклучено : ноќевање со појадок и вечера по лице, транспорт до ски лифтовите, користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, џакузи, интернет, паркинг, ски гардеробер
Попусти и доплати:
Дете до 5,99 год.  без легло - бесплатно
Дете до 5,99 год. на дополнително легло со двајца возрасни – 5,50 евра на ден
Дете 6-11,99 год. на дополнително легло во двокреветна соба со двајца возрасни – 50% попуст 
Дете 6-11,99 год.на дополнително легло во Family соба / Maisonette  – 50% попуст 
Возрасен на дополнително легло во  – 30% попуст
Доплата за Новогодишна вечера (задолжително) 75€ / возрасен, 38€/ дете ( 2-11,99 г.)
 
Капацитет на сместување:
Economy room  - 2 
Standard room - 2+1
Family room - 2+2
Maisonette - 2+2
 
Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден
Цените се дадени во евра, плаќање во денарска противвредност 1€ = 62,00 мкд

Цена од : 33.00 €

Резервирај