Planet Travel - Туристичка агенција

Сместување во Грција

Туристичка агенција во Македонија

Планет ТравелПланет Травел

Бул. Партизански Одреди бр.5, 1000 Скопје

+389 (0)2 3239 780
 

Katarino Spa

Тип на соба
Максимален капацитет
Цена по лице за 3 полупансиони
Лукс соба
2 возрасни+1 дете до 13,99
€158 ( 9796 мкд )
Делукс соба со балкон
2 возрасни+1 дете до 13,99
€190 ( 11780 мкд )
Јуниор апартман
2 возрасни+2 деца до 13,99 или 3 возрасни+1 дете до 13,99
€218 ( 13516 мкд )
Делукс апартман
2 возрасни+2 деца до 13,99 или 3 возрасни+1 дете до 13,99
€251 ( 15562 мкд )
Вип апп со тераса
2 возрасни+1 дете до 3,99
€300 ( 18600 мкд )
Апп со две спални во Вила Вихрен
4 возрасни+1 дете до 13,99
€189 ( 11718 мкд)
 –плаќаат 4 лица
  • Деца до 6,99 год се сместуваат бесплатно во соба со двајца возрасни
  • 1 дете од 7-13,99 год , на дополнително легло –плаќа 50% од цената за возрасен, при сместување со двајца возрасни
  • Прво дете 7-13,99 во Јуниор и Делукс апартман, плаќа 50% од цената за возрасен, а второ дете 0-13,99 год се сместува бесплатно
  • Дете до 13,99 год во апартман со две спални во вила Вихрен –бесплатно
  • Трет возрасен плаќа 70% од цената за возрасен
  • При сместување на еден возрасен со 2 деца 7-13,99 години, се плаќа како за двокреветна соба
 
Цената вклучува:
-3 ноќевања на база полупансион ( појадок и вечера )
-Бесплатно користење на термалната зона во Спа центарот Катарино-отворен и затворен базен со минерална вода со температура 34 степени, лежалки, џакузи пештера, солена соба, финска сауна, кива сауна, инфрацрвена сауна, арома парна бања, лакониум, тепидариум, ледена фонтана
-Бесплатен WI-FI интернет во собите и заедничките простории на хотелот
-Детско катче со аниматори
-На 18,04 можност за организиран транспорт до црквата Св Благовестие во Разлог за учество на празничната литургија, а по враќањето ќе има здравица со чаша вино, козуњак и шарени јајца
-на 19,04 можност за пешачка прошетка со водич , до параклисот Св Екатерина / околу 30 мин во еден правец /
-На 19,04 ќе се нуди и празничен ручек-со доплата 20еур за возрасни и 10 еур за деца 7-13,99 год
 
Цената не вклучува:
-Туристичка такса

 

 

Цена од : 158.00 €

Резервирај