Planet Travel - Туристичка агенција

Сместување во Грција

Туристичка агенција во Македонија

Планет ТравелПланет Травел

Бул. Партизански Одреди бр.5, 1000 Скопје

+389 (0)2 3239 780
 

Park Hotel Pirin

Х.ПИРИН-САНДАНСКИ

ПАКЕТ "МАКЕДОНИЈА - 2019"

важи од 01.02-30.11.2019

 

Вид на сместување

Петoк - Сaбота

освен за период на национални празници

Недела- Четврток

освен за период на национални празници

1.

Легло во 1/2 соба–лукс на база/ НВ /

51 EUR

43 EUR

2.

1/1 соба - лукс  на база/ НВ /

66 EUR

63 EUR

3.

Наем /апартман-Лукс/ на база HB

/максимум 3 лица или 2+1 /

153 EUR

153EUR

4.

ПАКЕТНА ЦЕНА  ЗА  7 H.B

301 EUR

Доплата на тур.такса 1лв по лице на ден-се плаќа на лице место-во хотел

ПОПУСТИ :

1. Дете до 4  години

Бесплатно сместување на база ВВ

2. Дете од 4 до 12 години на допол.легло

Бесплатно сместување на база ВВ

3.Дете од 4 до 12 години на редовно легло

50% попуст од цената на редовното легло

4.Возрасен,сместен во соба или апартман на дополнително легло

50 % попуст од цената на редовното легло

5.Доплата за вечера на дете од 4 до 12 год.на дополнително легло

13 евра на ден

ВКЛУЧЕНО Е: Ноќевање, доручек, вечера, Безжичен интернет, паркинг, бесплатен превоз /по возен ред /до центар на град и обратно.Користење на: фитнес, базен, детски базен, џакузи.Парк-градина со голем минерален базен, детски базен и детско катче. 5.

Користење на сауна парк: /финска сауна, биосауна, парни бањи – калдариум и лакониум, ледена фонтана, и зона за релакс/ - БЕСПЛАТНО

НАПОМЕНА:Горенаведените цени не важат за национални и религиозни празници на Р.Бугарија

 

Цена од : 43.00 €

Резервирај