Planet Travel - Туристичка агенција

Сместување во Грција

Туристичка агенција во Македонија

Планет ТравелПланет Травел

Бул. Партизански Одреди бр.5, 1000 Скопје

+389 (0)2 3239 780
 

Rila-Borovec

 

RILA 4*- BOROVEC

ПОЛУПАНСИОН

27.12 - 04.01

15.02 - 21.02

25.01 - 14.02

05.01 - 24.01

22.02 - 07.03

13.12 - 26.12

08.03 - 14.03

15.03 - 12.04

Person in Signature Twin room Resort view

115,50 €

93,50 €

80,40 €

67,50 €

48 €

Person in Signature Twin room Slope view

121 €

99 €

85,50 €

73,20 €

53,50 €

Person in Superior room Resort view

115,50 €

93,50 €

80,40 €

67,50 €

48 €

Person in Family room       Resort view

115,50 €

93,50 €

80,40 €

67,50 €

48 €

Person in Superior room Interconnecting                Resort view

115,50 €

93,50 €

80,40 €

67,50 €

48 €

Person in Superior room Slope view

121 €

99 €

85,50 €

73,20 €

53,50 €

Person in Family  room      Slope view

121 €

99 €

85,50 €

73,20 €

53,50 €

Person in Superior room Interconnecting               Slope view

121 €

99 €

85,50 €

73,20 €

53,50 €

Во цената е вклучено : појадок и вечера по лице на ден, користење на внатрешен базен 25м, џакузи, сауна, парна бања, турска бања, cryo cabin, релакс соба, фитнес, интернет, паркинг, детско катче (15ч-23ч) и игротека.

Попусти и доплати:
Деца до 1.99год. - бесплатно
Дете од 2-11.99 год. во Signature or Superior room со двајца возрасни - 25€ на ден

Дете од 2-13.99 год. во Family room со двајца возрасни - 25€ на ден

Еден возрасен со деца 2-11.99 год - возрасен плаќа за еднокреветна соба, а децата плаќаат по 25€ на ден

Еднокреветна соба - се доплаќа 50% од цената за двокреветна соба

Доплата за Новогодишна вечера (задолжително) : возрасни - 80€, дете 2-11,99г. - 40€ 

 

Во цените не е вклучено: патничко осигурување и туристичка такса 1€ по лице на ден.

Цените се дадени во евра, плаќање во денарска противвредност 1€ = 62 мкд

ВАЖАТ ОПШТИТЕ УСЛОВИ НА ПАТУВАЊЕ

Цена од : 48.00 €

Резервирај