Planet Travel - Туристичка агенција

Сместување во Грција

Туристичка агенција во Македонија

Планет ТравелПланет Травел

Бул. Партизански Одреди бр.5, 1000 Скопје

+389 (0)2 3239 780
 

REGNUM-Банско

Хотел РЕГНУМ 5*
Тип на сместување
Ноќевање со појадок
Полупансион
Едноспален апартман (2+2)
76€
94€
Двоспален апартман (4+2-
136€
164€
Деца до 9.99 год. на доп.легло
Бесплатно
Бесплатно
Возрасен на доп. легло
27€
33€
5% попуст за престој од 3 ноќевања
Цените се во евра за 2 лица во едноспален апп / 4 лица во двоспален апп за 1 ноќевање и вклучуваат :
·         Ноќевање со појадок / Појадок и вечера 
·         Користење на “REGNUM SPA CENTER” : внатрешен базен, џакузи, сауна, парна бања, тропски тушеви, релакс соба, фитнес центар
·         Користење на “REGNUM BANYA THERMAL & RECREATION CENTER” (во с.Бања, 6 км од Банско) – надворешен базен и џакузи со минерална вода
·         Детски кат и анимација за деца
·         Паркинг, интернет, сеф
Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден
 

Цена од : 38.00 €

Резервирај