Planet Travel - Туристичка агенција

Сместување во Грција

Туристичка агенција во Македонија

Планет ТравелПланет Травел

Бул. Партизански Одреди бр.5, 1000 Скопје

+389 (0)2 3239 780
 

REGNUM-Банско

 

„Регнум Банско Апарт Хотел и СПА”:

 Валидни за период 1-ви – 21-ви декември 2020 /вкл./:

 

Тип апартman

Ред. легла

Доп. легла

НВ

Екзекутив Суит

2

1 дете

79€

99 €

Гранд Суит

4

1 вoзр./ 2 деца

142 €

176 €

Доп. легло 1-во дете

0 – 9 год.

Безплатно

6 € за вечерa (3-9 год.)

Доп. легло 2-ро дете

0 – 9 год.

11 €

17 €

Доп. легло

Над 10 год. /вкл./

23 €

31 €

 

 

*Цени по соба на ден за едно ноќевање ( за број на гости на редовни легла ).

 

ü  Безплатно настаняване во апартамани со балкон - при возможност и потврда од страна на хотелот

ü  При престој преку недела (неделя-четвъртък) – 4-то ноќевање бесплатно (пакет 3=4)

 

Доплати:

*Доплата за апартман со поглед на планина -  5 €, на ден

**Доплата за апартман Делукс – 5 €, на ден

***Доплата за апартман Делукс со поглед на планина – 10 €, на ден

****Еднокреветно сместување – 75% от цената на стаята

 

Забелешка: Засместување на 2+2 или 3+0 се резервира апартман Екзекутив Делукс Суит.

 

БЕсПЛАТНО КОРИСТЕЊЕ НА МИНЕРАЛНИ БАЗЕНИ ВО „РЕГНУМ ТЕРМАЛ БАЊА “ до 15.12.2020

 

Возможна е бесплатна анулација до 10 дена пред пристигање,

 

ü  Офертата е валидна до изчерпване на промоционалните пакети.

ü  Минимален престој – 2 ноќевања за викенд (петок,сабота) и 1 ноќевање преку недела (неделя-четврток)

 

 

Цена од : 39.50 €

Резервирај