Planet Travel - Туристичка агенција

Сместување во Грција

Туристичка агенција во Македонија

Планет ТравелПланет Травел

Бул. Партизански Одреди бр.5, 1000 Скопје

+389 (0)2 3239 780
 

Spa hotel Ezerec-Blagoevgrad

 https://ezeretz.com/galeria

 

Велигденски пакет  25 – 29.04.2019

2 или 3 ноќевања со појадок

Специјална вечера со DJ во Сабота на 28.04.09

Празничен ручек на Велигден/ 29.04.2019 / со велигденски јајца и козуњак

Дводневен пакет

92 еур по лице, сместени во двокреветна соба/стандард/

102 еур по лице, сместени во двокреветна соба/стандард +/

123 еур по лице, сместени во двокреветна соба/лукс /

 

Тридневен пакет

128 еур по лице, сместени во двокреветна соба/стандард/

138 еур по лице, сместени во двокреветна соба/стандард +/

168 еур по лице, сместени во двокреветна соба/лукс /

 

Ценитe вклучуваат: Користење на затворен и отворен базен со минерална вода /33°C/, џакузи со минерална вода /38°C /, фитнес, сауна, парна бања, инфрацрвена кабина, топли лежалки, релакс зона, бежичен интернет, бсзплатен необезбеден паркинг, туристичка такса.

Доплата за обезбеден паркинг : 10,00 лв. на ден ( се доплаќа во хотел )

 

Деца до 6 г. на дополнително легло се сместуваат бесплатно во собата со родителите;

Деца от 6 до 11.99 г. на дополнително легло во собата со родителите –  30% од цената на возрасен, на редовно легло;

Возрастен на дополнително легло плаќа 80% од цената на редовно легло.

 

Цена од : 92.00 €

Резервирај